Egy kis ízelítő

Előadások, fakultációk, filmelemzések, élménybeszámolók, tanúságtételek, áhítatok, evangelizációk, dicsőítés, szentmise, ének, tánc, túra, sport, foci, röplabda, éjszakai frizbi, méta és még sok minden más…

   

Az alább található program tájékoztató jellegű, melyet folyamatosan frissítünk, a végleges ettől eltérő lehet. A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07:00
Reggeli áhítat
Táncos
Zenés
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Táncos
Hagyományos
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Sportos
Zenés
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Sportos
Hagyományos
07:00 - 07:30
07:30
Nektár
07:45 - 08:45

Étkezés
Reggeli
08:00 - 08:30
Nektár
07:45 - 08:45

Étkezés
Reggeli
08:00 - 08:30
Nektár
07:45 - 08:45

Étkezés
Reggeli
08:00 - 08:30
Nektár
07:45 - 08:45

Étkezés
Reggeli
08:00 - 08:30
08:00
08:30
09:00
Főelőadás
Ďurás Márk:
Boldog keresztény
09:00 - 11:00
Zenél a Kaptár Band
Főelőadás
Ďurás Márk:
Boldog keresztény
09:00 - 11:00
Zenél a Kaptár Band
Főelőadás
Nagy Péter:
Boldog keresztény
09:00 - 11:00
Zenél a Kaptár Band
Táborzárás
Kaptár Team
09:00 - 10:30
Zenél a Kaptár Band
09:30
10:00
10:30
11:00
Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
11:00 - 11:30
Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
11:00 - 11:30
Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
11:00 - 11:30
Szentmise
Főcelebráns: Orosh János érsek
11:00 - 12:00
11:30
Csoportkép
11:30 - 12:00
12:00
Étkezés
Ebéd
12:00 - 13:00
Étkezés
Ebéd
12:00 - 13:00
Étkezés
Ebéd
12:00 - 13:00
Étkezés
Ebéd
12:00 - 13:00
12:30
13:00
Nektár
Hűtsd le magad
13:00 - 16:30

Fakultáció
Önmenedzselés
Igazi férfi, igazi nő
Gyerekotthon-brigád
14:00 - 15:30

Sport
Focibajnokság
Túra
15:30 - 17:25
Sport
Kaptár Race
13:00 - 14:00

Nektár
Hűtsd le magad
13:00 - 16:30

Fakultáció
Micsoda fura szerzet
Igazi férfi, igazi nő
Gyűrűk ura
14:00 - 15:30

Sport
Röplabdabajnokság
Túra
15:30 - 17:25
Nektár
Hűtsd le magad
13:00 - 16:30

Sport
Vizeslufi csata
13:15 - 13:45

Fakultáció
Micsoda fura szerzet
A tiszta kapcsolat
Boldog volt, mert hitt, avagy hinni az igen boldogságában
14:00 - 15:30

Sport
Métabajnokság
Túra
15:30 - 17:25
Pakolás, hazautazás
13:00 - 14:30
13:30
14:00
Érkezés, regisztráció
14:00 - 15:30

Nektár
Hűtsd le magad
14:30 - 16:00
14:30
15:00
15:30
16:00
Bemutatkozás
Kaptár Team
16:00 - 17:00
Zenél a Kaptár Band
16:30
17:00
17:30
Szentmise
17:30 - 18:30
Szentmise
17:30 - 18:30
Szentmise
17:30 - 18:30
Szentmise
17:30 - 18:30
18:00
18:30
Étkezés
Vacsora
18:30 - 19:30
Étkezés
Vacsora
18:30 - 19:30
Étkezés
Vacsora
18:30 - 19:30
Étkezés
Vacsora
18:30 - 19:30
19:00
19:30
Evangelizáció
19:45 - 20:45
Evangelizáció
Crux együttes
19:45 - 20:45
Evangelizáció
Adoráció a Kaptár Banddel
19:45 - 20:45
Evangelizáció
Unless zenekar
19:45 - 20:45
20:00
20:30
21:00
Nektár
21:00 - 00:00

Versek húrokon
Attól függ
21:15 - 22:15

Fakultáció
Borka László:
Vukovári élményeim
22:20 - 23:20
Nektár
21:00 - 00:00

Sport
Éjszakai frizbi
21:15 - 22:15

Fakultáció
Ladislav Malúch:
Mert mindenki számít (Afrika)
22:20 - 23:20
Nektár
21:00 - 00:00

Fakultáció
Görcsös Kata:
Élménypedagógia az EVS-el (Románia)
21:15 - 22:15

Fakultáció
Kádek Laci:
Az Y-generáció - szociális függés
22:30 - 23:30
Nektár
21:00 - 00:00

Táncest
21:00 - 00:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30

SZERDA

  • Érkezés, regisztráció
    14:00 - 15:30
  • Nektár
    14:30 - 16:00
  • Bemutatkozás
    16:00 - 17:00
  • Szentmise
    17:30 - 18:30
  • Étkezés
    18:30 - 19:30
  • Evangelizáció
    19:45 - 20:45
  • Nektár
    21:00 - 00:00
  • Versek húrokon
    21:15 - 22:15
  • Fakultáció
    22:20 - 23:20

CSÜTÖRTÖK

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Nektár
    07:45 - 08:45
  • Étkezés
    08:00 - 08:30
  • Főelőadás
    09:00 - 11:00
  • Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
    11:00 - 11:30
  • Étkezés
    12:00 - 13:00
  • Nektár
    13:00 - 16:30
  • Fakultáció
    14:00 - 15:30
  • Sport
    15:30 - 17:25
  • Szentmise
    17:30 - 18:30
  • Étkezés
    18:30 - 19:30
  • Evangelizáció
    19:45 - 20:45
  • Nektár
    21:00 - 00:00
  • Sport
    21:15 - 22:15
  • Fakultáció
    22:20 - 23:20

PÉNTEK

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Nektár
    07:45 - 08:45
  • Étkezés
    08:00 - 08:30
  • Főelőadás
    09:00 - 11:00
  • Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
    11:00 - 11:30
  • Étkezés
    12:00 - 13:00
  • Sport
    13:00 - 14:00
  • Nektár
    13:00 - 16:30
  • Fakultáció
    14:00 - 15:30
  • Sport
    15:30 - 17:25
  • Szentmise
    17:30 - 18:30
  • Étkezés
    18:30 - 19:30
  • Evangelizáció
    19:45 - 20:45
  • Nektár
    21:00 - 00:00
  • Fakultáció
    21:15 - 22:15
  • Fakultáció
    22:30 - 23:30

SZOMBAT

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Nektár
    07:45 - 08:45
  • Étkezés
    08:00 - 08:30
  • Főelőadás
    09:00 - 11:00
  • Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
    11:00 - 11:30
  • Csoportkép
    11:30 - 12:00
  • Étkezés
    12:00 - 13:00
  • Nektár
    13:00 - 16:30
  • Sport
    13:15 - 13:45
  • Fakultáció
    14:00 - 15:30
  • Sport
    15:30 - 17:25
  • Szentmise
    17:30 - 18:30
  • Étkezés
    18:30 - 19:30
  • Evangelizáció
    19:45 - 20:45
  • Nektár
    21:00 - 00:00
  • Táncest
    21:00 - 00:00

VASÁRNAP

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Nektár
    07:45 - 08:45
  • Étkezés
    08:00 - 08:30
  • Táborzárás
    09:00 - 10:30
  • Szentmise
    11:00 - 12:00
  • Étkezés
    12:00 - 13:00
  • Pakolás, hazautazás
    13:00 - 14:30
SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07:30
Nektár
07:45 - 08:45

Étkezés
Reggeli
08:00 - 08:30
Nektár
07:45 - 08:45

Étkezés
Reggeli
08:00 - 08:30
Nektár
07:45 - 08:45

Étkezés
Reggeli
08:00 - 08:30
Nektár
07:45 - 08:45

Étkezés
Reggeli
08:00 - 08:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
Étkezés
Ebéd
12:00 - 13:00
Étkezés
Ebéd
12:00 - 13:00
Étkezés
Ebéd
12:00 - 13:00
Étkezés
Ebéd
12:00 - 13:00
12:30
13:00
Nektár
Hűtsd le magad
13:00 - 16:30
Nektár
Hűtsd le magad
13:00 - 16:30
Nektár
Hűtsd le magad
13:00 - 16:30
13:30
14:00
14:30
Nektár
Hűtsd le magad
14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
Étkezés
Vacsora
18:30 - 19:30
Étkezés
Vacsora
18:30 - 19:30
Étkezés
Vacsora
18:30 - 19:30
Étkezés
Vacsora
18:30 - 19:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Nektár
21:00 - 00:00
Nektár
21:00 - 00:00
Nektár
21:00 - 00:00
Nektár
21:00 - 00:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30

SZERDA

  • Nektár
    14:30 - 16:00
  • Étkezés
    18:30 - 19:30
  • Nektár
    21:00 - 00:00

CSÜTÖRTÖK

  • Nektár
    07:45 - 08:45
  • Étkezés
    08:00 - 08:30
  • Étkezés
    12:00 - 13:00
  • Nektár
    13:00 - 16:30
  • Étkezés
    18:30 - 19:30
  • Nektár
    21:00 - 00:00

PÉNTEK

  • Nektár
    07:45 - 08:45
  • Étkezés
    08:00 - 08:30
  • Étkezés
    12:00 - 13:00
  • Nektár
    13:00 - 16:30
  • Étkezés
    18:30 - 19:30
  • Nektár
    21:00 - 00:00

SZOMBAT

  • Nektár
    07:45 - 08:45
  • Étkezés
    08:00 - 08:30
  • Étkezés
    12:00 - 13:00
  • Nektár
    13:00 - 16:30
  • Étkezés
    18:30 - 19:30
  • Nektár
    21:00 - 00:00

VASÁRNAP

  • Nektár
    07:45 - 08:45
  • Étkezés
    08:00 - 08:30
  • Étkezés
    12:00 - 13:00
SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07:00
Reggeli áhítat
Táncos
Zenés
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Táncos
Hagyományos
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Sportos
Zenés
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Sportos
Hagyományos
07:00 - 07:30
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
11:00 - 11:30
Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
11:00 - 11:30
Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
11:00 - 11:30
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Fakultáció
Önmenedzselés
Igazi férfi, igazi nő
Gyerekotthon-brigád
14:00 - 15:30
Fakultáció
Micsoda fura szerzet
Igazi férfi, igazi nő
Gyűrűk ura
14:00 - 15:30
Fakultáció
Micsoda fura szerzet
A tiszta kapcsolat
Boldog volt, mert hitt, avagy hinni az igen boldogságában
14:00 - 15:30
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Fakultáció
Görcsös Kata:
Élménypedagógia az EVS-el (Románia)
21:15 - 22:15
21:30
22:00
Fakultáció
Borka László:
Vukovári élményeim
22:20 - 23:20
Fakultáció
Ladislav Malúch:
Mert mindenki számít (Afrika)
22:20 - 23:20
22:30
Fakultáció
Kádek Laci:
Az Y-generáció - szociális függés
22:30 - 23:30
23:00

SZERDA

  • Fakultáció
    22:20 - 23:20

CSÜTÖRTÖK

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
    11:00 - 11:30
  • Fakultáció
    14:00 - 15:30
  • Fakultáció
    22:20 - 23:20

PÉNTEK

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
    11:00 - 11:30
  • Fakultáció
    14:00 - 15:30
  • Fakultáció
    21:15 - 22:15
  • Fakultáció
    22:30 - 23:30

SZOMBAT

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Fakultatív kiscsoportos beszélgetés
    11:00 - 11:30
  • Fakultáció
    14:00 - 15:30

VASÁRNAP

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
09:00
Főelőadás
Ďurás Márk:
Boldog keresztény
09:00 - 11:00
Zenél a Kaptár Band
Főelőadás
Ďurás Márk:
Boldog keresztény
09:00 - 11:00
Zenél a Kaptár Band
Főelőadás
Nagy Péter:
Boldog keresztény
09:00 - 11:00
Zenél a Kaptár Band
Táborzárás
Kaptár Team
09:00 - 10:30
Zenél a Kaptár Band
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
Bemutatkozás
Kaptár Team
16:00 - 17:00
Zenél a Kaptár Band
16:30

SZERDA

  • Bemutatkozás
    16:00 - 17:00

CSÜTÖRTÖK

  • Főelőadás
    09:00 - 11:00

PÉNTEK

  • Főelőadás
    09:00 - 11:00

SZOMBAT

  • Főelőadás
    09:00 - 11:00

VASÁRNAP

  • Táborzárás
    09:00 - 10:30
SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11:30
Csoportkép
11:30 - 12:00
12:00
12:30
13:00
Pakolás, hazautazás
13:00 - 14:30
13:30
14:00
Érkezés, regisztráció
14:00 - 15:30
14:30
15:00

SZERDA

  • Érkezés, regisztráció
    14:00 - 15:30

SZOMBAT

  • Csoportkép
    11:30 - 12:00

VASÁRNAP

  • Pakolás, hazautazás
    13:00 - 14:30
SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
07:00
Reggeli áhítat
Táncos
Zenés
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Táncos
Hagyományos
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Sportos
Zenés
07:00 - 07:30
Reggeli áhítat
Sportos
Hagyományos
07:00 - 07:30
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
Szentmise
Főcelebráns: Orosh János érsek
11:00 - 12:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
Szentmise
17:30 - 18:30
Szentmise
17:30 - 18:30
Szentmise
17:30 - 18:30
Szentmise
17:30 - 18:30
18:00
18:30
19:00
19:30
Evangelizáció
19:45 - 20:45
Evangelizáció
Crux együttes
19:45 - 20:45
Evangelizáció
Adoráció a Kaptár Banddel
19:45 - 20:45
Evangelizáció
Unless zenekar
19:45 - 20:45
20:00
20:30

SZERDA

  • Szentmise
    17:30 - 18:30
  • Evangelizáció
    19:45 - 20:45

CSÜTÖRTÖK

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Szentmise
    17:30 - 18:30
  • Evangelizáció
    19:45 - 20:45

PÉNTEK

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Szentmise
    17:30 - 18:30
  • Evangelizáció
    19:45 - 20:45

SZOMBAT

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Szentmise
    17:30 - 18:30
  • Evangelizáció
    19:45 - 20:45

VASÁRNAP

  • Reggeli áhítat
    07:00 - 07:30
  • Szentmise
    11:00 - 12:00
SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
13:00
Sport
Kaptár Race
13:00 - 14:00
Sport
Vizeslufi csata
13:15 - 13:45
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
Sport
Focibajnokság
Túra
15:30 - 17:25
Sport
Röplabdabajnokság
Túra
15:30 - 17:25
Sport
Métabajnokság
Túra
15:30 - 17:25
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Sport
Éjszakai frizbi
21:15 - 22:15
21:30
22:00

CSÜTÖRTÖK

  • Sport
    15:30 - 17:25
  • Sport
    21:15 - 22:15

PÉNTEK

  • Sport
    13:00 - 14:00
  • Sport
    15:30 - 17:25

SZOMBAT

  • Sport
    13:15 - 13:45
  • Sport
    15:30 - 17:25
SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
21:00
Versek húrokon
Attól függ
21:15 - 22:15
Táncest
21:00 - 00:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30

SZERDA

  • Versek húrokon
    21:15 - 22:15

SZOMBAT

  • Táncest
    21:00 - 00:00